Category Archive Fon Perdesi

ileyonetim

Fon Perde Modelleri

Perdelerimizi güzel gösteren her zaman fonlardır. Çoğu zaman fon perdeler birer süs ve dekor olarak düşünülse de aynı zamanda güneşi engellemek ya da mahremiyeti sağlamak adına da kullanılabilir. Bu sizin seçiminize göre perdeciniz tarafından tasarlanabilir. Fon perdeniz istediğiniz kumaşlardan üretilebilir ve istediğiniz renk ve desenlerde olabilir, ancak genellikle kalın ve sert duruşlu, ışık kesme oranı yüksek olan kumaşlar bu noktada verim sağlar. Bunun yanı sıra kruvaze perdelerinize şıklık katması amacı ile tül fonlar tercih edebilir, evinize özel tasarımlar yaptırabilirsiniz. Fon perde seçiminde en önemli noktalardan biri de uygulama yapılacak olan odanın kullanım amacıdır. Fon perdenin rengi de, deseni de, dokusu da buna göre belirlenir. Örneğin, salon ya da oturma odası gibi alanlar, misafirlerinizin doğrudan uğrayacağı noktadır ve gösterişli seçimler yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yatak odalarında sadelik, size huzur veren bir uyuma ortamı yaratacaktır. Mutfaklarınızda ise renklerden de desenlerden de korkmadan seçimler yapabilir, evinizi şıklaştırabilirsiniz.

Bazı durumlarda ise yatak örtüsü gibi evinizin diğer öğelerini fon perde ile uyumlu tercih edebilirsiniz. Özellikle otellerde tercih edilen bu uygulama, uyumlu, göze hoş görünen mekânlar ortaya çıkarmaktadır. Fon perde seçimlerinizde dikkat edeceğiniz tüm bu estetik detayların yanı sıra bir de ölçü konusu var. Fon perdenizin ölçünüze uygun yapılması, göz dolduran sonuçlar yaratırken, ölçü dışında bir uygulamanın gerçekleşmesi hüsran yaratmaktadır. Dolayısıyla fon perde seçimlerinde ölçünün doğru bir şekilde alınması, işçilik kadar önem taşır. Perde Coşkun olarak size hem keşif sırasında hem de uygulamada en iyi hizmeti sunmak üzere bekliyoruz. En güzel perdelere kavuşmak, fon perde seçimlerinizin doğruluğu ile herkesi etkilemek istiyorsanız, bize başvurabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, estetik bakış açımız ile sizin için özel tasarımlar yapar ve kaliteli bir uygulama ile yaşam alanlarınızı şenlendirebilirsiniz. Bir telefonunuz ile keşif ekibimiz yola çıkabilir ve sizin için birbirinden güzel öneriler hazırlayabilir. Özellikle fon perde seçimlerinde aradığınız özeni, estetiği ve de kullanışlılığı sunduğumuz seçenekler arasında bulabilirsiniz. Bir fon perdeden beklediğinizden daha fazlası ve hatta pek çok farklı perdemodeli için hemen arayın…

 

Devamını oku

ileCoşkun Karadeniz

Japon panel fon perde modelleri

Klasikleşmiş fon görüntüsünden oldukça uzak ,farklı ,modern bir görünümü olan japon panel fonlarda isterseniz baskı isterseniz işleme isterseniz de kendinden desenli kumaşlardan uygulanabiliyor.Astarlı ve elyaflı dikimi sayesinde fon perde daha tok ve düzgün bir duruşa sahip oluyor.

ileCoşkun Karadeniz

Sude fonluk kumaş

Bu seri  280 cm eninde  gofre dokuma olup fonluk kumaş olarak üretilmiştir. Tuşe sayısı olarak verimli  bir  kumaş olup 30 derece de yıkanıp kullanılabilir. Astarlı dikim gruplarında kumaş kendini daha da belirgin hale getirip hem görsel estetiklik kazanıp hemde dışarıdan alacağı güneş ışığına daha da dayanıklı hale gelip kumaş ömrünü uzatacaktır. 6 adet renk  çalışması ile siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktan  mutluluk duyuyoruz. İyi ve keyifli günlerde kullanmanız dileği ile….