Category Archive Tül Perde

ileCoşkun Karadeniz

Tül perde modelleri

Evlerimizin adeta geleneksel bir parçası haline gelen tül perdeler, tüm perde çeşitleri ve sistemlerine karşın, en çok sevilen ve tercih edilen olmayı sürdürüyor. Şıklığı, seçeneklerinin fazla olması ve bunun yanı sıra ışık geçirgenliği ile evlerimizin olmazsa olmaz bir parçası olan tül perdeler, birbirinden güzel tasarımları ile evlerimizi şıklaştırıyor. Bunun yanı sıra güneşin evimizi şenlendirmesine de fırsat veriyor. Evlerimiz için ideal olmakla birlikte, iş yerleri için kesinlikle kolaylık ya da şıklık taşımayan bu tür perdeler, evlerde birbirinden farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Yumuşak ve soft dokusu ile evlerimize naif bir dokunuş vadeden tül perdeler, düz ve tek halleri ile hoş durdukları gibi, iki kanat olarak tasarlanıp kruvaze şekli ile de evinize farklılık taşıyabilir. Birbirinden farklı renk ve desenlerin, farklı renklerdeki fonlar ile birlikte kullanılması, çeşitli püsküllü ya da taşlı aksesuarların kullanılması ile tülleriniz adeta evinizin en göz alıcı parçası haline gelebilir.
Tül perdelerde kullanılan kumaşların spesifik isimleri kesme, brode, dantelli, düz ve desenli gibi farklı isimler alsa da, her biri evinizin gelinliği gibi duracaktır. Dekorasyonda en göz alıcı detay olarak karşımıza çıkan perdelerde, gösterişli ve dikkat çekici bir ev için tül perdeden vazgeçmemek gerekiyor. Tül perde modelleri arasında, siz de rahatlıkla kendinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Temizliği de kolay olan çeşitli modeller, size evinizde konforu ve kullanışlılığı vadediyor. Kumaş türüne de bağlı olarak her seçenekte farklı temizlik ve kullanım detaylarına sahip olacak, bu göre hareket ederek de perdelerinizi dert etmekten kurtulacaksınız. Siz de evinizi süsleyecek, güzelleştirip dikkat çekici hale getirecek tül perde seçimi yapmak üzere iseniz, tüm profesyonelliğimiz ve sunduğumuz çeşitlilik ile Coşkun Perde olarak hizmetinizdeyiz. Tül perde seçeneklerimiz ile hizmet vermenin yanı sıra stor perde modelleri, zebra perde, dikey perde ve hatta sahne perdesinden projeksiyon perdesine kadar geniş bir ürün çeşitliliği ile karşınıza çıkmaktayız. Siz de profesyonelliğe, maksimum kalite ve geniş ürün çeşitliliği ile ulaşmak isterseniz zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz. Devamını oku

ileCoşkun Karadeniz

Brillant pede modelleri

Brillant Perde Modelleri

Şık perdeler, evin işyerinin ofisin ya da restoranın olmazsa olmazıdır. Eğer göz alıcı mekânlar yaratmak, bu tür özel mekânlarda yaşamak ya da çalışmak istiyorsanız, kaliteyi elden bırakmamalısınız. Brillant perde modelleri bu noktada adeta bir olmazsa olmazdır ve aynı zamanda da perde denilince ilk akla gelendir. Diğer taraftan Taç perde modelleri de aynı şekilde en çok tercih edilendir, unutmamak gerekir. Bu tür ürünler, tecrübeli firmaların, kalitesi oturmuş ve kesinleşmiş sunumlarıdır. Bu kalitenin yanı sıra tercih edeceğiniz uygulayıcının da tecrübeli ve uzman olması, perdelerinizin daha göz alıcı olmasını sağlayacaktır. Özenli bir tasarım ve çalışma süreci ile muhteşem perdelere ulaşabilirsiniz.

Marka seçimi önemli ancak, bir de perde modeli seçimi konusu var ki, özenli bir çalışma ile bu noktada karara varmak gerekiyor. Eğer eviniz için perde yaptırmak istiyorsanız, söz konusu odanın kullanım amacı, dekorasyonda tercih edilen renkler ve de tarzlar çok önemlidir. Aynı şekilde söz konusu olan bir restoran ya da ofisse de dekorasyon detayları önem taşır. Tavan perdesi ve kış perdesi gibi özel ürünlerde, daha çok kullanışlılık ön planda olsa da tasarım elden bırakılmayacaktır. Kısacası perde yaptırmak isteyenlerin en çok dikkat etmesi gereken, mekâna göre perde seçimi olacaktır. Bu sayede göz kamaştıran mekânlar oluşturabilirsiniz. Beğenileri konuklarınızın bakışlarından dahi anlayabileceğiniz tasarımlar çok uzakta değil.

Perde seçiminde kumaşın neden çok önemli olduğuna dair önemli bir bilgi vermek gerekirse, çoğu zaman güneş ışınları ve benzeri sebebi ile perdelerin çabuk yıpranabilmesidir. Aynı zamanda renk değişimleri ile de karşılaşılabilir. Bu sebebe bağlı olarak da tercih edilen kumaşın kalitesi çok önemlidir. Brillant perde modelleri ile Taç perde modelleri bu sebeple ün salmış ve kalite ile özdeşleşen markalar haline gelmiştir. Siz de daha güzel, daha kaliteli bir mekân ortaya çıkarmak için bu yönde seçimler yapabilirsiniz. Hızlı ve pratik bir şekilde iletişime geçmeniz, kaliteli bir hizmet ile kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel ürünleri evinizde, iş yerinizde, ofisinizde ya da teras gibi alanlarınızda görmek için zaman kaybetmeyin. Hemen şimdi arayın!

 

ileCoşkun Karadeniz

Keten tül perde


Keten tül perde adından da anlaşılacağı gibi dokuma grubu olarak ham maddesi polyester olup görünüm olarak poly coton bir örme gurubudur. Genellikle modernize edilmiş mekanlarda tercih edilmesinin yanı sıra kullanım ve yıkama kolaylığından dolayı bir çok mekanlarda kullanılabilmektedir. Bunları sıralamak gerekirse daha çok villa tarzı yapılarda otel ve motel yerleşkelerinde suit ve loft yapılarda ısıya karşı dayanıklılık açısından da yazlık mekanlarda rahatlıkla ve sıklıkla kullanılabilmektedir. Kumaş enleri değişkenlik gösterebilmektedir 200 cm 220 cm ve 280 cm enlerinde olup istenilen özel ölçüye görede metraj çokluğuna göre 300 cm 310 cm olarak da dokunabilmektedir. Renk kartelası açısından diğer benzeri olan ürün gruplarından farkı  çok fazla seçeneği olmamakla birlikte genellikle krem tonları ve beyaz hakimdir, tabiki metraj çokluğuna görede istenilen tonaj da imal edilebilmektedir. Yıkama talimatı ise 30 derece haricinde yıkanmaması ve aşırı derece de sıktırılmaması tercih edilmelidir.