Silver Sun Screen Perde Modelleri

ileCoşkun Karadeniz

Silver Sun Screen Perde Modelleri

 Silver screenin  % 4 ü son derece ince bir alüminyuma sahiptir ve güneş enerjisi kontrolünü dramatik bir şekilde geliştirirken mükemmel bir görüntü sergilemektedir. %77 rakipsiz güneş yansıtımı ile mükemmel göz kamaştırıcı kontrolü sunar.

Silver screen koleksiyonundaki ultra ince alüminyum kaplama dış dünyaya mükemmel bir görünüm kazandırırken güneş kontrolünde olağan üstü bir performans gelişimi  sağlar. Yaz aylarında silver screen kışında ısı kaybını önleyen yansıtıcı alüminyum tabaka ile ısıyı dışarıda tutar. Alüminyum tabak düşük E-kaplamaya benziyor, buda aşırı derecede düşük radyasyon enerjisine neden oluyor. Bu enerji maliyetlerinde CO2 emisyonlarının azaltılmasında önemli tasarruflara neden olur.

EnviroScreen perde kumaşı yüksek yansıtıcılık, sağlamlık, saydamlık, metalik elyaf, görsel ve ısı konforu sağlar. Perde benzeri yapı içinde dokunmuş; ama açık tekstil görünüşü ile stor perde ve panel kornişleri için uygundur. Yüksek yansıtıcılığı sayesinde, ısıtma ve soğutma maliyetlerini önemli ölçüde azaltır. Böylelikle CO2 salımı düşmüş ve sera etkisi ise asgariye indirilmiş olur.

EnviroScreen perde kumaşı 2 farklı saydamlık düzeyinde, %2 ve %10 açıklık faktörü (OF) ile temin edilmektedir ve 6 ayrı renk seçeneği bulunmaktadır. %2 OF değerinde bile EnviroScreen perde kumaşı çok iyi görüntü ilişkisi sağlamakta ve dünya çapında her düzeyde tüm pencere düzenleri için oldukça hoş görüntü elde edilmektedir. EnviroScreen perde kumaşı 6 ayrı cazip renklerde temin edilebilir. Formaldehit ve PVC içermez. ISO 14001 uluslar arası çevre standartlarına uygun olarak üretilmiştir.

Yazar hakkında

Coşkun Karadeniz editor

Bir cevap yazın