Category Archive Salon Perdeleri

ileCoşkun Karadeniz

2017 Salon perde modelleri

Evlerimizin en gösterişli bölümleridir salonlarımız bu yüzden en çok ilgiyi, titizliği,  uğraşmayı ve dekore etmeyi en çok bu bölümlere ayırırız. Bu yüzdendir ki emek ve maliyetin en çok harcandığı yerdir , her şey birbiri ile tamamlandığında keyfinin de en çok yaşandığı yerdir, salonlarımız mobilyasından, halısına, duvar boyasından kağıdına kadar ayrı bir titizlikle kombinleriz . Bu kadar güzel ürünler bir araya geldikten sonra onları taçlandırma işi perdelerimize düşer kimi mekanlarda klasik kimi mekanlarda modern kimi mekanlarda barok modeller tercih edilir .

Salon perdelerinde salonun havasını bozmayacak ürünler tercih edilmelidir klasik ise klasik fonlu yaşmaklı salon perde modelleri ve ona göre işlemeli , brodeli, veya jakar dokumalı ürünler kullanılmalıdır. Modern gruplarda salon perdesi  ise kesinlikle ve kesinlikle düz gruplar, şantuk gruplar, ipek gruplar kullanılmalı yahut deseni fon perde de kullanmış isek tül muhakkak düz olmalıdır veya tam tersi olacak şekilde uygulama yapılması mekanınıza daha da güzellik katacaktır. Bu şekildeki düşüncelerinizi bizimle yani  perde coşkun ile  paylaşabilir yardım alabilirsiniz bilumum marka tüller taç ,brillant ,verdi broderi narin ve ithal kumaşlar olmak üzere ürün çeşitlerimiz bol olup ücretsiz keşif için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ileyonetim

Salon Perde Modelleri

Tül Perde Çeşitleri
Evlerimizin adeta geleneksel bir parçası haline gelen tül perdeler, tüm perde çeşitleri ve sistemlerine karşın, en çok sevilen ve tercih edilen olmayı sürdürüyor. Şıklığı, seçeneklerinin fazla olması ve bunun yanı sıra ışık geçirgenliği ile evlerimizin olmazsa olmaz bir parçası olan tül perdeler, birbirinden güzel tasarımları ile evlerimizi şıklaştırıyor. Bunun yanı sıra güneşin evimizi şenlendirmesine de fırsat veriyor. Evlerimiz için ideal olmakla birlikte, iş yerleri için kesinlikle kolaylık ya da şıklık taşımayan bu tür perdeler, evlerde birbirinden farklı tasarımlara sahip olabiliyor. Yumuşak ve soft dokusu ile evlerimize naif bir dokunuş vadeden tül perdeler, düz ve tek halleri ile hoş durdukları gibi, iki kanat olarak tasarlanıp kruvaze şekli ile de evinize farklılık taşıyabilir. Birbirinden farklı renk ve desenlerin, farklı renklerdeki fonlar ile birlikte kullanılması, çeşitli püsküllü ya da taşlı aksesuarların kullanılması ile tülleriniz adeta evinizin en göz alıcı parçası haline gelebilir.
Tül perdelerde kullanılan kumaşların spesifik isimleri kesme, brode, dantelli, düz ve desenli gibi farklı isimler alsa da, her biri evinizin gelinliği gibi duracaktır. Dekorasyonda en göz alıcı detay olarak karşımıza çıkan perdelerde, gösterişli ve dikkat çekici bir ev için tül perdeden vazgeçmemek gerekiyor. Tül perde modelleri arasında, siz de rahatlıkla kendinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Temizliği de kolay olan çeşitli modeller, size evinizde konforu ve kullanışlılığı vadediyor. Kumaş türüne de bağlı olarak her seçenekte farklı temizlik ve kullanım detaylarına sahip olacak, bu göre hareket ederek de perdelerinizi dert etmekten kurtulacaksınız. Siz de evinizi süsleyecek, güzelleştirip dikkat çekici hale getirecek tül perde seçimi yapmak üzere iseniz, tüm profesyonelliğimiz ve sunduğumuz çeşitlilik ile Coşkun Perde olarak hizmetinizdeyiz. Tül perde seçeneklerimiz ile hizmet vermenin yanı sıra stor perde modelleri, zebra perde, dikey perde ve hatta sahne perdesinden projeksiyon perdesine kadar geniş bir ürün çeşitliliği ile karşınıza çıkmaktayız. Siz de profesyonelliğe, maksimum kalite ve geniş ürün çeşitliliği ile ulaşmak isterseniz zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.
Devamını oku