Category Archive Motorlu Perde

ileCoşkun Karadeniz

Motorlu projeksiyon perdeleri

Projeksiyon Perdesi
Teknolojinin hayatımıza kattıklarından biri olan projeksiyon perdesi, özel ve farklı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Hem uzun ömürlü oluşu ile uzun süre kullanılabilen hem de yaşamın her alanında karşımıza çıkan bu ürün, hastaneden, camilere, kütüphanelerden evlerimize kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Projeksiyon perdesi, net ve pürüzsüz bir görüntünün alınması için gereklidir ve çok önemlidir. Yansıtma yüzeyi optik malzeme ile kaplanan perde, sinema ve sunum sistemleri için olmazsa olmazdır. Bu noktada farklı ve benzersiz bir perde sistemi olduğunu anlayabiliyoruz. Projeksiyon perdesi söz konusu olduğunda en önemli noktalardan biri de kullanılan kumaşın cinsidir. Kesinlikle tamamen ışık geçirmez bir kumaşın kullanılmış olması gerekmektedir.
Günlük yaşama pek çok farklı alanda kullanışlılık ve kolaylık vadeden projeksiyon perdelerinde en çok tercih edilen motorlu projeksiyon modelleri olmaktadır. Montajı ve kurulumu da oldukça kolay olan perdelerin sunum yaparken işinizi kolaylaştıracağı ya da evinizde kullanışlılık arz edeceği tartışılmaz. Önemli bir nokta ise perde satın alacağınız yer olacaktır. Projeksiyon perdesi tecrübe ve uzmanlık isteyen bir konu olduğundan, size güven veren satış noktalarını tercih etmek istersiniz. Bunun için hizmet veren ekibimiz size yüksek kaliteli ürünlerini en iyi şekilde sorunsuzca sunacaktır. Başlıca kullanım alanları ofisler, toplantı salonları, konferans alanları ve derslikler olsa da son zamanlarda evlerde de kullanılan projeksiyon konusunda hassas davrandığınız sürece, uzun yıllar kullanabilirsiniz. Özellikle koyu renkli içeceklerin perde üzerine dökülmesi gibi durumlardan kaçınmalı ve çok dikkatli olmalısınız. Bu şartlarda perdeniz ile ilgili her hangi bir sorun yaşamazsınız. Bunun yanı sıra Coşkun Perde size mükemmel hizmeti ile destek olacak, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz her anda da farklı perde türleri ve modelleri konusunda da hizmet alabilirsiniz. Stor perde çeşitleri, jaluzi perde, dikey perde, sahne perdesi ve tül perde çeşitleri sayabileceklerimizden sadece bazılarıdır. Siz de tüm perde çeşitlerine, en kaliteli seçenekler eşliğinde ve güven veren bir hizmet kalitesi ile ulaşmak için doğru yerdesiniz. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Devamını oku

ileyonetim

Motorlu Stor Perde

Motorlu Perde
Motorlu perde özellikle son yıllarda, teknolojinin yaşamımızdaki yerinin artması ile birlikte gündeme gelmiş ve çok da sevilmiş bir üründür. Asıl olan motor kısmı, çeşitli perde modellerine uygulanarak, kolaylık sağlamakta ve yaşamlarımıza konfor katmaktadır. Perde sistemleri, eklenen motor seçeneği ile evimizin teknolojik birer parçasına dönüşüyor. Duvara sabit bir sistem olan ve bir buton yardımı ile ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilme kolaylığı sağlayan motorlar, ekstra kolaylaştırıcı fonksiyonları ile de dikkat çekiyor. Örneğin perde hareketlerini istediğiniz şekilde programlayabilirsiniz. Belli saatlere göre açılıp kapanmasını sağlayabileceğiniz gibi, sensörler aracılığıyla güneş hareketlerini de takip edebilirsiniz. Bu da harika bir teknolojinin evinize taşınması anlamına geliyor. Siz evde olmasanız dahi, perdeleriniz programladığınız şekilde hareket edebilecektir.
Hem evlerde, hem ofislerde hem de çeşitli derslik ve benzeri yaşam alanlarında kullanılabilen ve kolaylık sağlayan motorlu perde sistemleri, stor perde, projeksiyon perdesi ve benzeri farklı türlerde uygulanabiliyor ve konfor sunabiliyor. Önemli olan ise bu tür sistemlerde tercih edeceğiniz uygulayıcıdır. İşinin uzmanı olan ve tecrübesi ile size konfor sunacak isimler ile çalışmayı tercih etmeniz, size sorunsuz sonuçlar sunacaktır. Aksi halde motorlu perde sistemi beklediğiniz performansı vermeyebilir, çeşitli fonksiyonlarında aksaklıklar söz konusu olabilir. Coşkun Perde olarak size sunduğumuz kalite ve tecrübe, aradığınız hizmeti almanızı sağlayacak ve mükemmel sonuçlar ile yaşam alanlarınızda konforu yakalamanızı mümkün kılacaktır.
Tam da istediğiniz fonksiyonlara sahip olan ve günlük yaşamınızda size perde teknolojisini sunan motorlu sistemler, özel ve dikkat çekici uygulamalardır. Kaliteli ve eşsiz uygulamaların kalıcılığı için ise doğru bir kullanım çok önemlidir. Özenli, dikkatli ve de talimatlara uygun bir kullanım şekli ile uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde motorlu perde sisteminizi kullanmayı sürdürebilirsiniz. Siz de sorunsuzca yaşamınıza teknolojiyi dâhil etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üstelik motorlu perde sistemlerinin yanı sıra stor perde, jaluzi perde, sahne perdesi, tül perde, Blackout yani karartma perde çeşitlerine kadar pek çok seçeneğe de sorunsuzca ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve bol çeşit için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını oku

ileCoşkun Karadeniz

Brisoley Perde (Dış Jaluzi Perdesi)

Binaların dış cephelerinde kullanımı giderek yaygınlaşan brisoley perde modellerimiz ile her türlü renk ve bina yapısına uygun çözümler sunmaktayız. Diğer adı dış cephe jaluzi olan brisoley perde, yani dış cephe perdesi dış mekana uygulanan jaluzi perde mantığında çalışan aluminyum bir malzemedir. Brisoley perde mantığı dıştan binanızı saran dış jaluzi tipinde bir perde modeli olmasıdır. Bina dışını hem koruyan hemde dekoratif açıdan güzelleştiren brisoley perde sistemlerimiz ile eskiyen dış cephelerinizede yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle güneş ışınlarının kontrolünün tam anlamıyla sağlanması gereken ortamlarda dış jaluzi olarak kullanılmalıdır. Güneş ışığını çok iyi şekilde gölgeleyerek yaşanabilir çok serin bir ortam sağlar. Karşınızdaki manzaradan mahrum kalmadan tadını çıkarırsınız.

Panjur ile kıyaslandığı zaman brisoley görüntünüzü kesmeden ısıyı dışarıda bırakarak güneş ışığını almanızı sağlar. Panjur ise aşağı yukarı yaparak ya açmanız gerekir yada kapatmanız. Kullanılan malzemeler nano uzay teknolojisi ile yapıldığı için dış hava şartlarına, güneş, nem, kir, pas ve yağa dayanıklıdır. Temizliğini her türlü malzeme ile yapabilirsiniz. Kullanım şekli motorlu yada manivela kollu sistem olarak çalıştırabilir. Lamel genişliği 9 cm ve balık sırtı şeklindedir. Tüm brisoley perde sistemlerimizde dış hava ve ortam şartlarına maksimum dayanımlı malzemeler kullanmaktayız. Yıllarca güneş ışığı, ısı, soğuk, nem, yağmur ve kar gibi etkenlere dayanan dış cephe perdelerimiz sayesinde uzun yıllar kullanımı süren perdelere sahip olacaksınız.

Binanızın dış görünüm olarak bütünlüğünü koruyan, yıllar boyu dayanım garantili brisoley dış jaluzi sistemlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. Kaliteyi uygun fiyata almak için Perde Coskun olarak her zaman yanınızdayız. Sürekli teknik destek ve sizden gelen isteklere anında cevap veren ekibimizle dış cephe perde sistemlerinde uygulama ve tedarik açısından memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her tip bina tipine uygun dış cephe brisoley perde sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Optimum ölçeklendirme mantığı ile brisoley sistemlerde en uygun fiyatı bizimle yakalayacaksınız. Yıllar boyu dayanıklı kaliteli dış cephe perde, brisoley perdelere sahip olmanız için hemen bizimle iletişime geçin. Devamını oku