2017 zebra perde modelleri

Genellikle evlerinde ya da işyerlerinde stor perde tercih etmek isteyenlerin karşınıza çıkan zebra perde seçeneği, akıllara stor perde mi tercih etmeliyim yoksa zebra perde mi sorusunu getirmektedir. Bu tür sistemleri otomatik ya da manuel seçenekleri ile görmek mümkündür ve bir rulo etrafına sarılan kumaş ile birlikte büyük bir kullanışlılığın ortaya çıktığını da görmekteyiz. Özel bir süreçten geçirilen Apre teknolojisi ile sertleştirilen kumaşlar, bu tür sistemlerde sorunsuzca çalışmakta ve kolayca temizlenebilmektedir. Temizleme işleminin kolaylaşıyor olması, bugünün çalışan ve yoğun bir yaşam temposuna sahip olan bayanlarına büyük bir pratiklik sağlıyor. Stor perdelerin sahip olduğu tüm bu özellikle zebra perde sistemleri için de geçerlidir. Zebra perde adı verilen sistem stor perde ile tamamen aynı mantıkta çalışmakla birlikte, kumaş türü konusunda farklılaşmaktadır. Zebra perdenin sahip olduğu çizgi çizgi tasarım, file kumaşlar üzerine yapılan dokuma ve aynı orandaki boşluklardan oluşur. Bu şekilde mekânın kolay bir şekilde aydınlatılması sağlanır ve belli oranlarda gün ışığının girişene izin verilmektedir. Bu sayede bu özel tasarım ile görüyoruz ki, zebra perde mekân için hem bir tüm perde hem de güneşlik işlevi göstermektedir. Çift kat olarak tasarlanan sistem, güneşi tamamen kesebildiği gibi aydınlatma imkânı da tanıyor. Kumaşın dokumasındaki farklılığa karşın, apre teknolojisinin uygulanışı bu tür kumaşlar için de aynıdır. Yani aynı sertlik, kullanışlılık ve pratik temizlik özelliklerini zebra perde de görmemiz mümkündür.
Hem ev hem de ofis gibi alanlarda rahatlıkla tercih edilebilen zebra perde, renk seçenekleri ve de çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. Montajı da son derece kolay olan perde sistemini, duvara ya da tavana monte etmek mümkündür. Siz de zebra perde ile mekânlarınızı şık ve kullanışlı hale getirmek isterseniz, doğru yerdesiniz. Zebra perde sistemlerinin yanı sıra stor perde, tül perde, karartma perde ve Jaluzi perde gibi farklı perde ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda, Coşkun Perde olarak size tüm imkanlarımız ile hizmet vermek üzere buradayız. Profesyonelliği, geniş ürün çeşitliliği ile birlikte yakalamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

2016 Zebra perde modelleri

2016 senesi de zebra perdelere öncülük yapmaya devam ediyor ,alışıla gelmişin dışında ürün yelpazesini dahada genişleten zebra perde
artık çift kat mekanik sistemlere de uygulanabiliyor. Simli plise zebra bambu simli zebra polycoton simli zebra keten görünümlü olarak piyasaya sürülen zebra perdeler bunların bir kaçı olmakla birlikte daha da genişleyip evlerimizin değişmez bir parçası olmaya adaydır.

Avangard döşemelik kumaş modelleri

Kumaş döşemelik çeşitleri genellikle zemini tafta vari olan jakar dokuma olarak yapılır, daha sonra üzerine  yapılacak olan desen brokar veya kabartma olarak dokunur. Değişken yapılarda olup bir çok desen bir çok zemine  uygulanabilir ,daha çok rağbet gören modellerin başında desen raportunda geniş jakar çizgi veya boyuna olan damask gruplar beğenilir, kumaş kullanımı oldukça basit olup yıkanabilir olma özelliği de mevcuttur.

30 dereceyi geçmemek ile birlikte temizliği yapılabilir. Kumaş eni 140 cm olan bu kumaşların bir özelliği ise değişik desenler de en 300 cm  ye kadar çıkabiliyor, bu şekilde koltuk ve kenar  fon perde modellerinizi kombine edebilir.