Stor Perde Fiyatları

storperdemodeli4

 

 

Stor Perde fiyatlarımız kalite, malzeme ve çeşit bakımından farklılık göstermekle birlikte M2 Birim fiyatı= 25 tl ‘den başlamaktadır.

İstanbul şehir için teslimat yapılmakla beraber … TL üzeri alışverişinizde servis ve montaj bedeli alınmaz.

Ayrıca 15M2 üzeri alışverişlerinizde ürün gönderim kargosu tarafımızdan karşılanmaktadır.

Detaylı bilgi için iletişimden irtibata geçebilirsiniz.

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Stor perde kumaşları, ham kumaş olmamakla birlikte sanayi dilinde apre denilen sertleştirici bir malzeme ile emaye edilmiştir.Çağımızın olmazsa olmazı. Şık, dekoratif, kullanışlı ve ekonomik.

Bu sistem kullanılan mekana; kumaşı ve ek uygulamaları ile istenilen konsepti yakalama imkanı tanır. Stor Perde Klasik döşemelere, Modern Döşemelere, Spor ve Rahat Döşemelere uyum sağlayan kumaş çeşitlerine sahiptir. Stor Perde nin ” en iyi perde ” ye ulaşmanızı sağlayan ek uygulamalarından bazıları ; dekoratif fırça boyama, dijital baskı, etek modeli, boncuk, kurdele işlemesi, varak baskı, yaylı mekanizma ile butonlu ve uzaktan kumandalı motor seçenekleridir.

Bunun sebeb ise kumaşın rulo sarımında herhangi bir hata söz konusu degildir. Ayrıca ofislerın haricinde evlerde de artık gece ve güneşten korunma perdesi olarakta işlem görmektedir. Renk ve kumaş özelliği olarak zengin bir çeşide sahip olmakla birlikte kullanımı ve temizliği gayet kolaydır.Kumaşlarımız üzerinde yapılan test ve denemelere göre kullanım , temizleme talimatlarına uyulduğu sürece kumaş ve mekanizma garanti sürecimiz 3yıldır.