Stor bayrak (bayraklı stor perde)

Stor Türk Bayrakları birçok kullanım alanına sahiptir. Kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanım açısından pratiktir. Firmamızda daimi olarak stoklu bulunan Stor Türk Bayraklarını toptan veya parekende olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.. Standart boylarda imal edilmekte olan bayraklarımız 2 yıl firma garantimiz altındadır.
Kaliteli 1. sınıf ithal, terilen stalin 2 BLS tekniği ile boyanmaktadır. Boyama sonrasında sıvı plastik polimenizasyon kaplama yapılarak, sıcak fırında kurutulmaktadır. Kurutma sonrasında kullanıma hazır hale gelmekte ve tercih edilen standart ebatlarımızda kesim yapılarak montalamaya geçmekte ve montalamanın ardından satışa hazır hale gelmektedir. Güneşten solmaz, silinebilir. Ürünlerimiz 2 yıl firma garantilidir.

Stor Perde Modelleri

Stor Perde Modelleri

Stor perde kumaşları, ham kumaş olmamakla birlikte sanayi dilinde apre denilen sertleştirici bir malzeme ile emaye edilmiştir.

Bunun sebeb ise kumaşın rulo sarımında herhangi bir hata söz konusu degildir. Ayrıca ofislerın haricinde evlerde de artık gece ve güneşten korunma perdesi olarakta işlem görmektedir. Renk ve kumaş özelliği olarak zengin bir çeşide sahip olmakla birlikte kullanımı ve temizliği gayet kolaydır.Kumaşlarımız üzerinde yapılan test ve denemelere göre kullanım , temizleme talimatlarına uyulduğu sürece kumaş ve mekanizma garanti sürecimiz 3yıldır.