‘Perde Fiyatları’ Ürünleri

Jaluzi Perde Fiyatları

    Jaluzi Perde fiyatlarımız kalite, malzeme ve çeşit bakımından farklılık göstermekle birlikte M2 Birim fiyatı= 25tl‘den başlamaktadır. İstanbul şehir için teslimat yapılmakla beraber 400tl üzeri alışverişinizde servis ve montaj bedeli alınmaz. Ayrıca 10m2 üzeri alışverişlerinizde ürün gönderim kargosu tarafımızdan karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişimden irtibata geçebilirsiniz.

Ahşap Rustik Fiyatları

    Ahşap Rustik fiyatlarımız kalite, malzeme ve çeşit bakımından farklılık göstermekle birlikte Mt Birim fiyatı= 25tl‘den başlamaktadır. İstanbul şehir için teslimat yapılmakla beraber 400tl üzeri alışverişinizde servis ve montaj bedeli alınmaz. Ayrıca 10m2 üzeri alışverişlerinizde ürün gönderim kargosu tarafımızdan karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişimden irtibata geçebilirsiniz.

Blackout Perde Fiyatları

    Blackout Perde fiyatlarımız kalite, malzeme ve çeşit bakımından farklılık göstermekle birlikte M2 Birim fiyatı= 35tl‘den başlamaktadır. İstanbul şehir için teslimat yapılmakla beraber 400tl üzeri alışverişinizde servis ve montaj bedeli alınmaz. Ayrıca 10m2 üzeri alışverişlerinizde ürün gönderim kargosu tarafımızdan karşılanmaktadır. Detaylı bilgi için iletişimden irtibata geçebilirsiniz.