2016 Zebra perde modelleri

2016 senesi de zebra perdelere öncülük yapmaya devam ediyor ,alışıla gelmişin dışında ürün yelpazesini dahada genişleten zebra perde
artık çift kat mekanik sistemlere de uygulanabiliyor. Simli plise zebra bambu simli zebra polycoton simli zebra keten görünümlü olarak piyasaya sürülen zebra perdeler bunların bir kaçı olmakla birlikte daha da genişleyip evlerimizin değişmez bir parçası olmaya adaydır.

Avangard döşemelik kumaş modelleri

Kumaş döşemelik çeşitleri genellikle zemini tafta vari olan jakar dokuma olarak yapılır, daha sonra üzerine  yapılacak olan desen brokar veya kabartma olarak dokunur. Değişken yapılarda olup bir çok desen bir çok zemine  uygulanabilir ,daha çok rağbet gören modellerin başında desen raportunda geniş jakar çizgi veya boyuna olan damask gruplar beğenilir, kumaş kullanımı oldukça basit olup yıkanabilir olma özelliği de mevcuttur.

30 dereceyi geçmemek ile birlikte temizliği yapılabilir. Kumaş eni 140 cm olan bu kumaşların bir özelliği ise değişik desenler de en 300 cm  ye kadar çıkabiliyor, bu şekilde koltuk ve kenar  fon perde modellerinizi kombine edebilir.

Siyah sun screen perde

Kumaş Özellikleri: %30 polyester ve % 70 PVC içeren bir kumaştan yapılmıştır. Ortamı karartmaz, saydam bir kumaştır. İnce ve milimetrik file dokuma özelliği sayesinde güneş kırıcı etki yapar, güneş yansımalarını engeller. Bu sayede televizyon ya da bilgisayar ekranına gelebilecek güneş ışınlarının yansımalarını engeller. Yoğun nem ve sıcaklıktan etkilenmez. Isı yalıtımı özelliği sayesinde kullanıldığı ortamlarda enerji…